Dovolená u moře

Dovolená u moře je pro Čechy to pravé. Češi s oblibou cestují k moři (Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Španělsko…), protože se v České republice žádné moře nenachází. Každoročně míří na dovolenou k moři miliony českých turistů. Někteří Češi míři na letní dovolenou k moři letadlem, autobusem nebo vlastním vozem. Vlastní doprava vyjde nejlevněji, nejdražsší je pochopitelně letecká doprava. Letecky k moři sice vyjde dráž, ale je to opravdový luxus. V autobuse strávítě 20 hodin a více, letadlem jste u moře hodinu až dvě hodiny, a to je fakt supr.

Chorvatsko je Čechy nejnavštěvovanější země. Jaderské pobřeží, čistoté moře, dostupné ceny, to jsou hlavní důvody, proč se turisté do Chorvatska s oblibou vracejí.

Itálie je půvabná země, která je pro české turisty též velmi oblíbená. Itálie je domovem zářícího slunce, čistých pláží, olivového oleje, těstovin a výborného vína. Itálie má opravdu hodně co nabídnout svým turistům a lákadel je opravdu hodně.

Bulharsko je levná dovolená, kterou si každoročně užije mnoho rodin s dětmi i senioři. Černé moře má tu výhodu, že má pozvolný vstup do moře, proto sem s oblibou míří rodiny s malými dětmi.

Přejeme Vám krásnou a pohodovou dovolenou u moře.


Dovolená u moře

Dovolená u moře

Dovolená u moře